Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Laborant / Laborantka

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań fizykochemicznych jakościowych oraz ilościowych surowców oraz produktów (próbki niewodne),
  • obsługa wyposażenia pomiarowego i badawczego,
  • przygotowywanie odczynników i roztworów wykorzystywanych do analiz fizykochemicznych według wytycznych,
  • umiejętności obchodzenia się z r-r kwasów, zasad i rozpuszczalników,
  • dbałości o sprzęt oraz porządek na stanowisku pracy,
  • wystawianie wyników, certyfikatów oraz zatwierdzanie jakości surowców w wewnętrznym systemie.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym,
  • wykształcenia chemiczne techniczne lub wyższe,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i samodzielność.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.