Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Młodszy Programista

  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

LASOTRONIX to Polska firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży zaawansowanych technologicznie laserów stomatologicznych i medycznych w kraju oraz zagranicą

Obowiązki

  • Tworzenie, rozwijanie i testowanie oprogramowania wbudowanego do urządzeń medycznych
  • Implementacja nowych mechanizmów i rozwój istniejących funkcji systemu
  • Wyszukiwanie błędów, debugowanie aplikacji
  • Budowa i uruchamianie prototypów urządzeń
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Dodatkowe atuty
  • Znajomość języków C/C++
  • Znajomość RTOS
  • Znajomość szeregowych mechanizmów komunikacji
  • Znajomość GIT
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym (mierniki, oscyloskopy, debugery, programatory)
  • Wiedza w zakresie kompatybilności el-mag (EMC) oraz integralności sygnałów (SI)
  • Znajomość ISO13485
  • Wiedza w dziedzinie elektroniki cyfrowej i analogowej
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem ALTIUM
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia graficznych interfejsów użytkownika (GUI)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie zajmującej się branżą innowacjii zaawansowanych rozwiązań technologicznych i medycznych
  • Ciekawe wyzwania i możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę w pracy