Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI

  • Batorowo, wielkopolskie pow. poznański

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o., z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, to renomowana firma działająca od 2013 roku w branży rekrutacyjnej i doradztwa personalnego. Z ogólnopolską pozycją na rynku pracy i certyfikatem nr 11714, EMS wyróżnia się bogatą bazą 40 000 kandydatów oraz szerokim spektrum usług obejmujących pracę tymczasową, leasing pracowniczy, profesjonalną rekrutację, try & hire, doradztwo biznesowe, kadry i płace, a także obsługę BHP. Specjalizujemy się również w rekrutacji pracowników do prac sezonowych za granicą, oferując kompleksowe doradztwo prawne i kadrowe, pomoc w legalizacji zatrudnienia obcokrajowców oraz outsourcing usług. Nasza firma, znana z doświadczenia i zaufania, jest uznawana za pewnego partnera, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i gwarantuje sukces naszych klientów.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Skośna 16, 62-081 Batorowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: praca przy linii produkcyjnej, weryfikacja i kontrola jakości wyprodukowanych elementów; praca przy maszynach w systemie III zmian 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 07.03.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, dyspozycyjność do pracy zmianowej

Pracodawca

Nazwa: AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ EMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BELZACKA 97B, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Pracy EMS Sp. z o.o 97-300 Piotrków Trybunalski Belzacka 97B, NIP: 7712883293 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.