Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
Z.M. Wiromet S.A.

Szlifierz - ślusarz

  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

WIROMET S.A. jest znanym na rynku krajowym i zagranicznym doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń oraz części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu.Spółka świadczy również szeroką gamę usług przemysłowych, głównie w zakresie obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej oraz odlewnictwa. W bogatej ofercie znajdują się też usługi serwisowe, remontowe, narzędziowe, laboratoryjne i dokumentacyjne, a także szereg wyrobów i usług specjalistycznych realizowanych na indywidualne zamówienia.

szlifierz - ślusarz

Obowiązki

  • wykonywanie operacji szlifowania/polerowania łopatek przy użyciu szlifierek taśmowych
  • wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji

Wymagania

  • wykształcenie: minimum zawodowe
  • przyuczenie do obsługi szlifierek taśmowych
  • umiejętności manualne
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikromierz…)
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi prostych narzędzi warsztatowych
  • samodzielność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

  • gwarantujemy przyuczenie do zawodu
  • dodatkowe profity : świadczenia z ZFŚS m.in. wczasy pod gruszą, zapomogi świąteczne, paczki dla dzieci,
  • ubezpieczenie grupowe