Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Nikola-Service Sp. z o.o.

Odbiornik samochodowy / Menedżer ds. klientów

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Firma Nikola Service , która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych Tesla, Volkswagen, BMW, Mercedes, zaprasza na stałe zlecenie Odbiornika samochodowego / Menedżera ds. klientów do pracy w Warszawie (Janki).

Odbiornik samochodowy / Menedżer ds. klientów Miejsce pracy: Warszawa, Janki Zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie samochodów;
  • Sprzedaż usług serwisu samochodowego;
  • Dobór części zamiennych do zaplanowanych prac;
  • Komunikacja z klientami;
  • Zapewnienie realizacji procesów roboczych przez pracowników;
  • Wystawianie faktur;
  • Rozwiązywanie konfliktów z klientami;
  • Praca z bazą klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w oficjalnych stacjach dealerskich będzie dodatkowym atutem;
  • Wymagana znajomość języka polskiego i ukraińskiego lub rosyjskiego;
  • Umiejętność pracy z kasami fiskalnymi i terminalami płatniczymi (lub chęć szybkiego nauczenia się ich obsługi);
  • Znajomość zasady działania podzespołów i zespołów pojazdów;
  • Odpowiedzialność, chęć rozwoju;
  • Samoorganizacja procesów pracy i szybkie tempo uczenia się.
Oferujemy:
  • Grafik pracy 5/2 (do negocjacji): od 9:00 do 18:00;
  • Lokalizacja serwisu: Warszawa (Janki);
  • Preferowani kandydaci z doświadczeniem w serwisowaniu pojazdów elektrycznych;
  • Komfortowe nowe miejsce pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia;
  • Zapewniona odzież robocza;
  • Ciepłe ogrzewane boksy, pokój wypoczynkowy z prysznicem, ciepła woda, klimatyzacja, kuchnia, mikrofalówka, ;
  • Stałe obciążenie pracą;
  • Zespół łączy wspólny cel;
  • Godne wynagrodzenie na czas bez opóźnień;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Miejsce w zespole profesjonalistów.