Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Convel Sp. j.

Montażysta specjalistycznych urządzeń elektronicznych - Pracownik produkcji

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • lutowanie zaawansowanych komponentów elektronicznych (wyświetlacze, złącza, taśmy, klawiatury, etc.)
  • kontrola jakości montażu SMD+THT
  • montaż w obudowy wraz z elementami dodatkowymi
  • programowanie urządzeń
  • kompleksowe testowanie funkcjonalne urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane elektroniczne)
  • wysokie umiejętności sprawnego i precyzyjnego lutowania ręcznego podzespołów elektronicznych
  • duże zdolności manualne, dobry wzrok
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi AOI

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • stałe wynagrodzenie, premiowane zaangażowanie
  • profesjonalne warunki pracy
  • pracę przy ciekawych projektach
  • miłą atmosferę

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Praca w godzinach: 7:00-15:00