Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Super Prezenty Sp. z o.o.

Specjalista ds. Produktu

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy w Polsce od 2012 roku, należymy do międzynarodowej grupy Gera Dovana.
Nasze produkty to nietuzinkowe prezenty, przeżycia w formie eleganckich kart podarunkowych na lot balonem, jazdę szybkim samochodem, kurs gotowania czy orientalny masaż.
Znajdziesz je w wybranych sieciach handlowych, w naszych sklepach oraz witrynie www.
Oferujemy:

Czy chcesz pracować z inspirującym produktem?
Czy chcesz pracować na odpowiedzialnym i niezależnym stanowisku?

Dołączając do naszego zespołu otrzymujesz możliwość korzystania z oferty na atrakcyjnych zasadach rozwijając wspólnie z nami swoje pasje, a doświadczenie jakie u nas zdobędziesz będzie procentować w twojej przyszłej karierze zawodowej. Dbamy o kulturę organizacyjną, budując ją na zaufaniu i szacunku do innych a dla naszych pracowników oferujemy różne benefity.

Naturalnie, żeby być wiarygodnym musisz opowiadać o usłudze z emocjami, dlatego nasi
pracownicy często sami stają się testerami usług!

Twój zakres obowiązków

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ?

Twoje zadania obejmują:

- Poszukiwanie potencjalnych Partnerów z przypisanej kategorii;

- Obsługa obecnych Partnerów, budowanie lojalnych relacji zgodnie z wytycznymi dotyczącymi relacji z Partnerami;

- Monitorowanie przestrzegania zapisów podpisanych umów, np. zgodność cen ofertowych z cennikiem Partnera;

- Negocjowanie warunków biznesowych nowych umów oraz zmian w aktualnych;

- Koordynacja procesu podpisywania nowych umów, aneksów, cesji;

- Przeglądanie aktualnych ofert produktowych i sugestie dotyczące poprawy oferty;

- Inicjowanie pojawienia się/aktualizacji nowych ofert, tworzenie i administrowanie unikalnymi ofertami oraz poszukiwanie lepszych wyników finansowych dla Partnera/kategorii;

- Zapraszanie Partnerów do udziału w akcjach promocyjnych, rozdawaniu darmowych nagród, itp.;

- Kontrolowanie realizacji uzgodnionych działań (sesje zdjęciowe, akcje zwiększania sprzedaży, kampanie promocyjne i inne), przekazywanie Partnerowi informacji zwrotnej o wynikach;

- Rozwiązywanie konfliktów i kwestii problemowych, udzielanie pomocy Partnerom w przypadku niepewności;

- Analizowanie sprzedaży aktualnych ofert;

- Raportowanie Partnerom o trendach sprzedaży/jakości asortymentu;

- Odwiedzanie potencjalnych oraz obecnych Partnerów;

- Ocenianie i wykorzystywanie możliwości marketingowych poprzez zaangażowanie zasobów działu marketingu.

Nasze wymagania

MAMY NADZIEJĘ, ŻE POSIADASZ:

- Podstawowe umiejętności w programie Excel (wprowadzanie danych, podstawowe funkcje analizy danych);

- Umiejętność opracowywania nowych produktów;

- Zdolności negocjacyjne;

- Umiejętność utrzymywania relacji z Partnerami;

- Język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;

- Prawo jazdy kategorii B.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Super Prezenty Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al. Jerozolimskie 146D, NIP: 1070021835 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.