Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Kierownik Robót Geotechnicznych

  • Lublin, lubelskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Stump Franki Sp. z o.o.

Zatrudniamy na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie robót zgodnie z przepisami BHP i dokumentacją techniczną
  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy
  • Kontrola nad jakością wytwarzanych produktów
  • Koordynacja prac zgodnie z ustalonymi harmonogramami
  • Sprawozdawczość finansowa prowadzonych prac
  • Współpraca z Biurem Technicznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Otwartość, komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracę w przyjaznym oraz zaangażowanym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stump Franki sp. z o.o
  • Jesteśmy specjalistyczną firmą budowlaną z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku fundamentów specjalnych Stump Franki sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Posiadamy biura w Krakowie, Gdańsku, Szczecinie oraz Wrocławiu

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stump Franki Sp. z o.o. 02-854 Warszawa Hołubcowa 123, NIP: 5240301896 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.