Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Rydzyna, wielkopolskie pow. leszczyński

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik Magazynu

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą ok. 50 magazynierów i nadzór nad magazynem
  • Logistyka magazynowa i obsługa rynków: krajowego, unijnego i eksportowego
  • Optymalizacja i rozwój procesów logistycznych w ramach grupy Winkhaus
  • Udział w projektach logistycznych grupy Winkhaus

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B1)

To oferujemy

  • Dynamiczny rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności
  • Pracę w firmie międzynarodowej ze 170-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer
  • Objęcie dodatkową prywatną opieką medyczną
  • Możliwość udziału w dofinansowanych kursach języków obcych
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy z bogatym pakietem szkoleń
  • Udział w motywacyjnym systemie premii i nagród

Oferty prosimy składać w biurze Działu Kadr lub przesyłać elektronicznie klikając w przycisk 'Aplikuj'.