Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Nazywamy się PROFBUD i jesteśmy dumni, że od ponad dekady tworzymy przestrzeń do życia w najbardziej dynamicznych dzielnicach Warszawy. Nasza pasja to nie tylko budowanie ścian, ale kreowanie domów, które są odzwierciedleniem marzeń i potrzeb naszych Klientów. Każde mieszkanie, które tworzymy, jest „szyte na miarę” – dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, co dla nas oznacza nie tylko lokalne korzenie, ale i odpowiedzialność za rozwój społeczności, w której działamy. Nasze projekty, takie jak Osiedle Złota Oksza, Osiedle Goslove, Symbio City, czy Osiedle Primo, to nie tylko budynki, to przemyślane przestrzenie, które łączą w sobie nowoczesność, funkcjonalność i estetykę. Innowacja i jakość to dla nas nie puste słowa. W naszej pracy poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, wybieramy materiały najwyższej klasy i stosujemy sprawdzone koncepcje konstrukcyjne. Dzięki temu nasze projekty wyróżniają się na tle innych i zdobywają prestiżowe nagrody, jak „Jakość Roku 2014” czy European Property Awards. To potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku. Rozumiemy też, jak ważna jest lokalizacja – nasze inwestycje znajdują się w dzielnicach, które dynamicznie się rozwijają i oferują doskonałe połączenia komunikacyjne. Dzięki temu życie w naszych mieszkaniach to prawdziwa przyjemność. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój miasta i społeczności. Nasze projekty są realizowane z myślą o różnorodnych możliwościach finansowych naszych Klientów, co sprawia, że każdy może znaleźć u nas coś dla siebie. W PROFBUD wierzymy, że dom to nie tylko miejsce, to przestrzeń, w której tworzą się wspomnienia, rosną rodziny i rodzą się marzenia. Zapraszamy Cię do poznania naszych inwestycji i dołączenia do grona zadowolonych mieszkańców, którzy już teraz cieszą się życiem w miejscach stworzonych z myślą o nich. Razem tworzymy przyszłość. Razem tworzymy dom.

Staż w dziale prawnym

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca pomoc w pracy działu prawnego
  • przygotowywanie projektów m. in. umów, uchwał, aneksów, pism, wniosków do KRS oraz KW
  • wsparcie zespołu w zadaniach przy realizacji ciekawych projektów, np. badania due diligence, przygotowanie i opracowywanie dokumentacji korporacyjnej i transakcyjnej
  • analiza przepisów prawa i przedstawianie wniosków z analizy (research prawny)
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • student/studentka min. IV roku prawa
  • dyspozycyjność (3 dni w tygodniu)
  • dobra znajomość prawa cywilnego i handlowego
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z prawem cywilnym, handlowym, gospodarczym
  • nastawienie na współpracę i budowanie pozytywnych relacji
  • terminowość, umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, rzetelność i zaangażowanie
  • zdolność analitycznego myślenia oraz formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy, w mowie i piśmie