Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Elektromechanik samochodów osobowych

  • Koprki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

EWT Automotive Polska Sp.z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz poszukuje pracowników na stanowisko:

Obowiązki

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie z technologią producenta
  • Obsługinarzędzi diagnostycznych
  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/urządzeń

Wymagania

  • Znajomość diagnostyki elektroniki samochodowej
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Rzetelność i uczciwość
  • Dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Opiekę medyczną
  • Świadczenia ZFŚS
  • Dostęp do pakietów sportowych
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie