Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Asystent/ka Działu Gruntów Inwestycyjnych i Działek

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie ogłoszeń agencji pod kontem merytorycznym w geoportalu i e-map;
  • kontakt z pracownikami Urzędów Gmin ws. MPZP, WZ, uzbrojenia terenu, studium;
  • kontakt z klientami w sprawie poszukiwań i ofert;
  • nadzorowanie prac związanych z gruntami inwestycyjnymi i działkami;
  • raportowanie z postępu prac;
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • wiedza z zakresu obsługi geoportalu, e-map;
  • samodzielność w wykonywaniu pracy;
  • znajomość MS Office,podstawowa obsługa programów graficznych;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • STABILNOŚĆ. Od 35 lat jesteśmy na warszawskim rynku nieruchomości. Nieustannie rozwijamy się i wzmacniamy zespół, by pracować jeszcze efektywniej.
  • MIŁA ATMOSFERA Wspieramy się wzajemnie i dbamy o dobrą energię w zespołach.
  • BAZY DANYCH Posiadamy bogatą bazę nieruchomości oraz klientów.
  • LOKALIZACJA Biura blisko centrum Warszawy, dobra komunikacja (metro, tramwaj, autobus).
  • STABILNE zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w uznanej firmie.
  • MOŻLIWOŚĆ rozwoju zawodowego w branży nieruchomości.

1271 transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości

2500 nieruchomości w ofercie

170 agentów w 8 lokalizacjach

6000 zapytań telefonicznych i e-mailowych o nieruchomości miesięcznie

47 000 unikalnych odwiedzających stronę miesięcznie