Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Praca biurowo-fizyczna w branży cukierniczo-piekarniczej

  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy osób do pracy w jednej z większych firm związanych z branżą cukierniczo - piekarniczą.Lokalizacja: okolice ul. Warszawskiej, Łódź

Obowiązki

  • Sprawdzanie zwrotów głównie towarów cukierniczych z rozliczeniami sprzedawców
  • Kontakt telefoniczny z sprzedawcami z punktów piekarniczych
  • Sprawdzanie poprawności remanentów
  • Praca z kalkulatorem
  • Sprawdzanie poprawności terminala oraz gotówki w kasach fiskalnych
  • Proste prace związane z pomocą na zakładzie cukierniczo - piekarniczym

Wymagania

  • Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
  • Sprawność fizyczna
  • Chęć do podjęcia pracy biurowo - fizycznej
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku + 2-3 soboty w miesiącu w zależności od ilości pracy

Oferujemy

  • 14-dniowe płatne szkolenie wdrażające
  • Stawkę godzinową po szkoleniu 21 zł netto na start
  • Pracę w godzinach od 06:30 bądź 07:00 (system pracy 8 godzinny)
  • Gwarantowany wzrost stawki
  • Możliwość wypłaty wynagrodzenia na konto bankowe bądź w gotówce

  • Mile widziani mężczyźni
  • Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.