Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Pniewy, wielkopolskie pow. szamotulski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Recepcjonistka

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gości odwiedzających firmę
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie.
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Koordynacja obiegu korespondencji oraz wszelkiej dokumentacji
  • Organizacja podróży służbowych (zamawianie biletów, rezerwacje hoteli itp.)
  • Bieżące kontakty z firmami kurierskimi i dostawcami
  • Wsparcie administracyjne zespołu
  • Pomoc innym działom w bieżących obowiązkach

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego