Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
GRUPA PZW

INŻYNIER SYSTEMÓW AUTOMATYKI

  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

PZW Sp. z o.o., innowacyjna firma z doświadczonym zespołem inżynierów, wchodząca w skład GRUPY PZW poszukuje aktualnie do swojego zespołu w Grójcu pracownika na stanowisko:

Obowiązki

  • aktywny udział w realizowanych przez firmę projektach z zakresu automatyki przemysłowej
  • dobór rozwiązań technicznych
  • projektowanie systemów automatyki oraz ich wdrażanie, w tym projektowanie zabudowy szaf sterowniczych i układów elektrycznych
  • programowanie i uruchamianie systemów automatyki PLC, HMI i SCADA
  • opracowywanie dokumentacji funkcjonalnej (poprawki w dokumentacji, przygotowanie dokumentacji powykonawczej)
  • uruchamianie instalacji sterowania, w tym procesów technologicznych
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • inicjowanie/wdrażanie usprawnień procesowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (dyplomowany inżynier lub osoba kończąca studia)
  • znajomość programowania sterowników PLC
  • znajomość programu AutoCad
  • skuteczność w realizacji celów
  • umiejętność analitycznego myślenia i przewidywania
  • duża samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy przy kilku równoległych projektach
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, zaangażowanie
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność elastycznego działania w sytuacjach niestandardowych
  • otwartość na ciągłe doskonalenie procesów
  • otwarte podejście do ciągłego doskonalenia kompetencji miękkich i zawodowych
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów wdrożeniowych na terenie całej Polski

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • ciągły rozwój kompetencji poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach

  • DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:
  • Szukasz przyjaznego środowiska pracy w którym jest miejsce na uśmiech profesjonalizm i swobodę
  • Ważna jest dla Ciebie realizacja postawionych przez klienta celów i potrafisz
  • Cenisz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Chcesz pracować w środowisku, w którym zaufanie buduje się na podstawie jakości Twojej pracy
  • Cenisz sobie środowisko, w którym możesz wykorzystać swoje talenty i rozwijać się w trakcie realizacji ambitnych projektów
  • Ważna jest dla Ciebie stabilność zatrudnienia
  • Cenisz sobie pracę zespołową i nie boisz się brać odpowiedzialności za jego sukces