Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
P&P Solutions Sp. z o.o.

Talent Acquisition Consultant

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • ???? Aktywny search Kandydatów - tylko Twoja pomysłowość jest tutaj granicą.
  • ???? Rozmowy z potencjalnymi Kandydatami - bez obaw, to nie jest call center.
  • ???? Selekcja nadsyłanych aplikacji - postaw się w roli Klienta i wybierz najlepszych.
  • ???? Bieżący kontakt z Klientem - zbuduj relację i osiągaj sukcesy

Nasze wymagania

  • Perfect match:
  • ???? Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacjach IT w obszarze outsourcingu.
  • ???? Lubisz rozwój a wysokie zarobki związane z realizacją targetów są dla Ciebie motywacją.
  • ???? Cechuje Cię samodzielność, dobra organizacja pracy i umiejętność skutecznego zarządzania własnym czasem.
  • ???? Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i godną zaufania.
  • ???? Praca na KPI jest dla Ciebie chlebem powszednim
  • ???? Potrafisz komunikować się jasno i przekonywująco.
  • ???? Nie są Ci obce negocjacje z Kandydatem i Klientem
  • ???? Lubisz wychodzić poza sferę swojego komfortu.
  • ???? Masz dystans do siebie i poczucie humoru.

To oferujemy

  • ???? Solidną podstawę plus nieograniczone prowizje.
  • ???? Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.
  • ???? Sprzęt i soft dopasowany do Ciebie.
  • ???? Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
  • ???? Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • ???? Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym.
  • ???? Codziennie pyszną kawę i herbatę.

Nasz proces składa się z dwóch rozmów: wstępnej telefonicznej i drugiej f2f lub video.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do P&P Solutions!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P&P Solutions Sp. z o.o. 00-842 Warszawa Łucka 15/215, NIP: 1231300116 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.