Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Łozienica, zachodniopomorskie pow. goleniowski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Personel sprzątający

Obowiązki

  • ·utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy
  • ·mycie okien
  • ·sprzątanie powierzchni biurowych, socjalnych i sanitarnych znajdujących się w obiekcie
  • ·dbałości o ogólny wygląd pomieszczeń

Wymagania

  • · orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny
  • ·dokładności i skrupulatności w wykonywaniu pracy
  • ·systematyczności oraz dobrej organizacji pracy
  • ·dyspozycyjności
  • ·mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy

  • ·dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika
  • ·terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • ·możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
  • ·zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Gen. J. Hauke-Bosaka 9 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej
  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 513 921 412
  • przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres Aplikuj