Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
SQD Alliance Sp. z o.o.

Kontroler jakości

  • Rybnik, śląskie

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

SQD Alliance Sp. z o.o. jest partnerem świadczącym innowacyjne i kompleksowe usługi wysokiej jakości dla klientów wszystkich branż, niezależnie od liczby zatrudnianych przez nich pracowników. Celem firmy jest poprawa warunków pracy i bezpieczeństwa oraz dbałość o środowisko naturalne.

rzetelność,

nr ref. KJ / Rybnik i Stanowice / Śląsk

Obowiązki

  • kontrola wizualna lub urządzeniami pomiarowymi części dla przemysłu motoryzacyjnego lub elektronicznego

Wymagania

  • dokładność
  • rzetelność
  • dyspozycyjność w godzinach 06-14-22
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych

Oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • wynagrodzenie 24,00 brutto/h. Po trzech miesiącach 25,00 brutto/h

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SQD ALLIANCE SP Z O O 43-200 Pszczyna ul. Batorego 19, NIP: 6381701670 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.