Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI SZASZŁYKÓW

  • Belgia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

GP Recruitment

GP Recruitment to firma rekrutacyjno-konsultingowa świadcząca firmom efektywne usługi rekrutacyjne i selekcyjne, wpisana do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 25722.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników dla jednego z naszych belgijskich partnerów w sektorze przetwórstwa mięsa.

Obowiązki

  • Produkcja, kontrola obróbka, ważenie, wiązanie, pakowanie szaszłyków mięsnych, warzywnych i mieszanych w chłodniczych warunkach ( między 4 a 10 stopni ) w nowoczesnej fabryce przetwarzania mięsa. Praca na linii w szybkim tempie według norm przewidzianych dla całego zespołu

Wymagania

  • 1.Wiek powyżej 20 lat
  • 2.Preferowane kobiety lub pary
  • 3.Mile widziana znajomość języka angielskiego, ale nie jest wymagana
  • 4.Chęci do pracy
  • 5.Elastyczność
  • 6.Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • 7.Umiejętności pracy zespołowej
  • 8.Gotowość do pracy w nowoczesnej chłodniczej hali produkcyjnej
  • 9.Gotowość do pracy na 2 - 3 zmiany
  • 10.Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • 11.Brak przeciwwskazań do pracy w warunkach chłodniczych i w pozycji stojącej

Oferujemy

  • 1.Pracę od zaraz
  • 2.Stawkę godzinową 15,56 €/godz.+ dodatki
  • 3.Gwarantowane godziny – minimum 32 tygodniowo
  • 4.Dodatki za pracę zmianową i pracę w warunkach chłodniczych
  • 5.Miesięczne wynagrodzenie na średnim poziomie 1600 Euro (po wszystkich odliczeniach)
  • 6.Odpłatne zakwaterowanie na dobrym standardzie
  • 7.Bezpłatny transport do/z pracy
  • 8.Zatrudnienie bezpośrednio u belgijskiego pracodawcy
  • 9.Możliwość pracy dla par, znajomych, rodziny
  • 10.Możliwy wyjazd jeszcze w marcu

  • Więcej informacji pod numerem telefonu +48 735 44 19 29 lub na stronie