Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Assiduus Insurance Partners

DORADCA UBEZPIECZENIOWY KLIENTA PREMIUM

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ASSIDUUS INSURANCE PARTNERS to pierwsze inteligentne doradztwo finansowe w Polsce. Tworzone jest przez zespół niezależnych ekspertów finansowo-ubezpieczeniowych, który do przeprowadzenia analizy potrzeb Klienta oraz stworzenia Osobistego Planu Finansowego wykorzystuje zaprojektowaną przez Spółkę aplikację.

OBOWIĄZKI

  • Sprzedaż ubezpieczeń na zycie
  • Aktywne pozyskiwanie klienta
  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy
  • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki

WYMAGANIA

  • Doświadczenia w sprzedaży UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE – warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży (ubezpieczeń lub produktów inwestycyjnych)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • Komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych zadań

Oferujemy

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole
  • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań