Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
  • Białogard, zachodniopomorskie pow. białogardzki

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Łącząc nasze dotychczasowe doświadczenie zawodowe, wiedzę i kwalifikacje podjęliśmy decyzje o stworzeniu podmiotu, który będzie zabiegał o jak najlepsze zadowolenie naszych klientów i jednocześnie będzie dążył do jak największej satysfakcji zawodowej naszych biznesowych partnerów.

Jesteśmy spółką córką niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od 25 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarz-konserwator

Ślusarz-konserwator

Obowiązki

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie
  • Usuwanie problemów mechanicznych – zapewnienie ciągłości produkcji
  • Serwisowanie, przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne
  • Posiadanie min. 3 letniego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • Uprawnieniami do obsługi wózków widłowych
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie obrabiarek sterowanych numerycznie

Oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość awansu w strukturach nowo budującej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe 50% i 100% rozliczane i wypłacane comiesięcznie
  • Dodatek w wysokości 6,50 zł brutto/godz. za pracę na II zmianie, 11,50 zł brutto/godz. za prace na III zmianie
  • Świadczenie z ZFŚS ( talony świąteczne, dofinansowanie do urlopu)
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE
  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz
  • Szkolenia
  • Odzież służbową spersonalizowaną