Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Kierowca operator wózków widłowych

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa Salamander Industrie Produkte (SIP), skupiająca firmy, które pod marką Brügmann i Salamander sprzedają swoje produkty. Wspólna dla wszystkich przedsiębiorstw osoba dr Heyo Schmiedeknechta, który stanowi swoiste ogniwo i nośnik głównych idei powoduje, że ustalane założenia w sposób płynny są wdrażane w życie i w sposób spójny realizowane w całej grupie SIP. W skład SIP wchodzi również Brügmann Polska S.A., która jest zaliczana do ścisłej czołówki producentów okienno-drzwiowych profili z PCW w Polsce. Na terenie Polski - początek firmy Brügmann datowany jest na rok 1990, w którym rozpoczęto sprzedaż nowoczesnych profili PCW do produkcji okien i drzwi. Wraz z rosnącym popytem, w 1995 roku powstała samodzielna jednostka „Profitec' Sp. z o.o., pod skrzydłami której uruchomiono magazyn profili. Na przełomie lat 1998/1999 - uruchomiono zakład produkcyjny, z siedzibą we Włocławku, który w ciągu następnych dwóch lat przekształcił się w nowoczesne przedsiębiorstwo. To także zakład o ponad 15 000 m2 zadaszonej powierzchni, zaś od 2004 roku - kiedy połączono firmy „Brügmann' i „Salamander' - jedyny sprzedawca systemu Salamander w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie palet z profilami zgodnie z instrukcją pakowania.
  • Operatywne wykonywanie wszystkich zadań w zakresie transportu wózkami widłowymi.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT - warunek konieczny
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka widłowego
  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym / 4 brygadowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Wykształcenie zawodowe

To oferujemy

  • dynamiczną pracę, w której każdy dzień wygląda inaczej
  • przyjacielską atmosferę w zespole, w którym mówimy sobie na „Ty”, wzajemnie się wspieramy i zastępujemy podczas nieobecności
  • rozwój w międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia
  • program rekomendacji pracowników

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S A 87-800 Włocławek Aleja Kazimierza Wielkiego 6A, NIP: 8881016263 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.