Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Druk24h.pl

Operator Urządzeń Cyfrowych/Obsługa Klienta

  • Warszawa, mazowieckie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Druk24h.pl, jest własnością G&G Studio Sp. z o.o. Sp.k., firmy założonej w 1995r., która od początku działalności zajmowała się drukiem i reklamą. Posiadamy trzy oddziały w Warszawie, zajmujące się profesjonalnym drukiem i szerokorozumianą produkcja reklamową. Zajmujemy się drukiem, w zasadzie wszystkiego od A do Z. Cenimy sobie szybkość wykonania i wysoką jakość. Nie ma dla nas zadań niemożliwych.
Działamy na zasadzie AKCJA - REAKCJA – FAKTURA, a DEADLNIE jest priorytetem.
Nasz zespól to 120 osobowy zgrany zespól, których cechuje rzetelność, terminowość,
lekkość w myśleniu i odpowiedzialność w działaniu. Wartości, które przyjęliśmy jako
kluczowe w działaniu to: uczciwość, lojalność i współpraca.

Obowiązki

  • pro­fe­sjo­nal­na ob­słu­ga Klien­tów,
  • przyjmowanie, realizacja i wydawanie zamówień,
  • dru­ko­wa­nie cy­fro­we, skanowanie,
  • prace wy­koń­cze­nio­we – opra­wa, laminowanie, cięcie,
  • pra­ca w sys­te­mie zmia­no­wym 24/7.

Wymagania

  • do­świad­cze­nie w bran­ży po­li­gra­ficz­nej,
  • zna­jo­mość pro­gra­mów: Pho­to­shop, Il­lu­stra­tor, Co­re­lDraw oraz MS Of­fi­ce,
  • umie­jęt­ność przy­go­to­wa­nia pli­ku do druku cy­fro­wego,
  • zna­jo­mość tech­nik in­tro­li­ga­tor­skich (bin­do­wa­nie, la­mi­nacja, bi­go­wa­nie, per­fo­ra­cja itp.),
  • znajomość drukowania na urządzeniach Xerox, Konica Minolta, Canon (zarządzanie kolorem),
  • ob­słu­ga ska­ne­ra (ska­no­wa­nie do­ku­men­tów, pla­ka­tów, map, pla­nów),
  • wy­so­ka kul­tu­ra oso­bi­sta,
  • sys­te­ma­tycz­ność,
  • sa­mo­dziel­ność,
  • przed zło­że­niem apli­ka­cji pro­szę ZAPOZNAĆ się z na­szą stro­ną

Oferujemy

  • pra­cę w sys­te­mie zmia­no­wym w mło­dym, ener­gicz­nym ze­spo­le,
  • za­trud­nie­nie na pe­łen etat na umo­wę o pra­cę,
  • Wynagrodzenie do 4700 brutto + do 1500 premii brutto,
  • comiesięczne premie 15-25% w zależności od miesiąca,
  • praca w dogodnej lokalizacji (ul. Lwowska 12 lub Postępu 14).

Wszyst­kich chęt­nych pro­si­my o prze­sy­ła­nie swo­je­go CV.

Administratorem danych osobowych jest G&G Studio Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14. Dane przetwarzane są w celu wybrania kandydata na stanowisko zawarte w ogłoszeniu w związku z prowadzoną rekrutacją. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich aktualizacji oraz usunięcia.

Pełna treść informacji dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest w pliku pdf.