Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Agent ubezpieczeniowy (dod. kierownik działu) - sprzedaż ubezpieczeń

  • Łaziska Górne, śląskie pow. mikołowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

KEMPKA SP. Z O.O.

Jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym usługi transportu oraz spedycji ładunków na terenie całej Europy.

Bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży transportowej, a także nowoczesnych technologiach, usprawniających prowadzenie działalności, oferujemy usługi na najwyższym europejskim poziomie pod względem technicznym, ekologicznym oraz organizacyjnym.

Systematycznie odnawiany, nowoczesny park pojazdów w połączeniu z młodą i ambitną kadrą operującą innowacyjnymi rozwiązaniami teleinformatycznymi daje nam pełen profesjonalizm wykonywanych usług.

Dbamy o bezpieczeństwo ładunków naszych klientów, dlatego też suma naszego ubezpieczenia opiewa na wartość 510.000,00 EURO, a wszystkie nasze pojazdy posiadają system stałego monitoringu, pozwalający w czasie rzeczywistym kontrolować pozycję Państwa towarów.

Jesteśmy przedsiębiorstwem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem świadczącym usługi w zakresie transportu i spedycji wszelkich towarów, odpadów i materiałów niebezpiecznych na terenie całej Europy, ale także z sukcesem realizujemy działania w branży motoryzacyjnej, między innymi tworząc kompleks o nazwie KEMPKA Lider Park, gdzie realizowane są zadania związane z mechaniką i diagnostyką pojazdów, serwisem ogumienia, sprzedażą paliw, czy ubezpieczeniami.

Dysponując profesjonalnym zapleczem technicznym, tj. nowoczesną flotą pojazdów, Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, automatyczną stacją paliw wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów zapewniając jednocześnie jak najlepsze warunki pracy naszej kadry.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób ambitnych i pracowitych, chcących inwestować w rozwój osobisty i przede wszystkim gotowych na nowe wyzwania.

Zapraszamy do aplikowania na nw. stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż ubezpieczeń
  • Obsługa ubezpieczeń własnych przedsiębiorstwa
  • Obsługa szkód własnych
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Pomoc w codziennym funkcjonowaniu serwisu ogumienia pojazdów oraz okręgowej stacji kontroli pojazdów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Posiadanie uprawnień KNF

Oferujemy:

  • Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dodatki stażowe
  • Elastyczne systemy pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Możliwość objęcia stanowiska Kierownika Działu Ubezpieczeń i Szkód
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie
  • Zniżki na wszystkie nasze pozostałe usługi, np.: przegląd rejestracyjny pojazdu, wymiana ogumienia, ubezpieczenie pojazdu prywatnego, paliwo

Zapraszamy do współpracy!

Siedziba firmy znajduje się w Łaziskach Górnych

KEMPKA Lider Park ()

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KEMPKA SP. Z O.O. 43-170 Łaziska Górne ul. Spokojna 1c, NIP: 6351831592 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.