Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
Chespa Farby Graficzne

Pracownik produkcyjny – monter wykrojników

  • Chorula, opolskie pow. krapkowicki

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami
  • montaż wykrojników
  • wykonywanie zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
  • wykonywanie pracy zgodnie z wytycznymi technicznymi
  • obsługa elektronarzędzi
  • obsługa urządzeń sterowanych numerycznie

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności manualne i dokładność
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w produkcji wykrojników
  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

To oferujemy

  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • stołówka zakładowa z częściowym dofinansowaniem pracodawcy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie