Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Itzu Jobs Polska sp zoo

Brygadzista zmianowy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy brygadzisty z doświadczeniem w branży mięsnej. Praca w okolicach Olsztyna. Jeżeli masz doświadczenie w branży mięsnej i szukasz pracy na stałe z możliwością rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracownikami produkcji
  • Realizacja określonych zadań produkcyjnych
  • Zapewnienie ciągłości produkcji, zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Bieżącą obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Konserwację i kontrolę stanu technicznego maszyn
  • Zapewnienie zgodności prowadzonych działań z przepisami BHP i standardami posiadanych certyfikatów

Wymagania

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności pracy, zarówno w grupie, jak i w pracy samodzielnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętności obsługi narzędzi kontrolno - pomiarowych
  • Badania sanitarno - epidemiologiczne
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonaną pracę, nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym zespole