Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Zielona Góra, lubuskie

Tester

Umowa o pracę

Pełny etat

LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O.

Światło daje nieograniczone możliwości. Pozwala na nowo kształtować otoczenie, tworzyć dynamiczne kompozycje, uwypuklać detale i podkreślać charakter obiektów. Firma LUG przeszła ewolucyjną drogę i dziś tworzy stabilną grupę kapitałową, która kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej, oferując je Ludziom na całym świecie

Inżynier Produktu

01/07/IP

Obowiązki

  • bieżąca aktualizacja danych technicznych produktów
  • optymalizacja produktów
  • wykonywanie kalkulacji kosztowych i wycen
  • wsparcie techniczne działów handlowych
  • czynny udział w uruchamianiu nowych projektów
  • współpraca z Działem R&D oraz z Działem Produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektrotechnika)
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy

Jako członek naszej organizacji będziesz mieć możliwość:

  • objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami
  • skorzystania z karty Multisport
  • dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych
  • aktywnej integracji z koleżankami i kolegami
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O. 65-127 Zielona Góra Gorzowska 11, NIP: 9291785452 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.