Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Suchożebry, mazowieckie pow. siedlecki

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy polską firmą z Warszawy działającą od 4 lat na rynku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontrahentów oraz pracowników, którzy spełniają oczekiwania naszych partnerów biznesowych. Wyróżnia nas to, że podejmujemy długofalową współpracę z klientami z Niemiec, aby móc zapewnić stałe i stabilne zatrudnienie oddelegowanym pracownikom. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja podopiecznych oraz kontrahentów, dla których staramy się zapewnić najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Praca dla lakiernika, DEU

Obowiązki

  • renowacja powierzchni
  • przygotowanie powierzchni do malowania
  • lakierowanie powierzchni
  • osuszanie oraz utrwalanie powierzchni lakierowanych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dbałość o szczegóły
  • precyzja w wykonywaniu prac

Oferujemy

  • stawka 14 euro na rękę
  • darmowa kwatera
  • polska umowa
  • stała współpraca
  • wsparcie polskiego koordynatora przy wypełnieniu dokumentów

  • Poszukujemy lakierników przemysłowych dla naszego stałego kontrahenta w Aachen. Jest to firma zajmująca się renowacją oraz produkcją pociągów.
  • Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 533683313