Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Masażysta- praca stała lub sezonowa Nad Morzem

  • Jarosławiec, zachodniopomorskie pow. sławieński

Masażysta

Umowa o pracę

Pełny etat

sanatorium uzdrowiskowe, rehabilitacja, wczasy https://www.panorama-morska.pl/

Obowiązki

  • wykonywanie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych w Spa i dziale rehabilitacji

Wymagania

  • wykształcenie min. technik masażysta
  • umiejętność sprzedaży produktów i usług
  • mile widziane kursy kosmetyczne
  • sumienność
  • dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • pogodne usposobienie oraz pozytywne nastawienie do klienta
  • dyspozycyjność w szerokim zakresie godzin pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
  • Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami