Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Specjalista ds. kard i płac

  • Pabianice, łódzkie pow. pabianicki

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

PINOT Wine&Spirits to dynamicznie rozwijający się importer i dystrybutor ekskluzywnych marek alkoholi z całego świata, o ugruntowanej pozycji rynkowej i jasnej wizji rozwoju

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksową obsługę pracowników z obszaru kadrowo-płacowego
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku prawa pracy
  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników oraz ustalanie wymiaru urlopów
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych
  • Przygotowywanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS
  • Współpracę przy audytach i kontrolach z PIP/ZUS
  • Praca w HR- rekrutacja pracowników

Nasze wymagania

  • 2-4-letnie doświadczenie zawodowe w naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i terminowość
  • komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm alkoholowych w Polsce,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników.
  • Miłą, partnerską atmosferę w pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników