Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Libiszów, łódzkie pow. opoczyński

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Elektromonter taboru szynowego

ZADANIA:

  • naprawa podzespołów elektrycznych wagonów osobowych
  • montaż i demontaż urządzeń i instalacji elektrycznych

WYMAGANIA:

  • uprawnienia SEP elektryczne do 1kV mile widziane pow. 1 kV.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie: brutto + premia miesięczna
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne dla dzieci
  • dodatkowe ubezpieczenia na życie
  • dofinansowania szkoleń, kursów

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Pełna treść klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: RODO INFORMACJA – PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.