Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Belgia zagranica

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Aktualnie dla naszego klienta szukamy pracowników na stanowisko
Mechanik - technik

Miejsce zatrudnienia: Oostkamp (Brugge)
Nasz klient specjalizuje się w technicznej konserwacji i naprawach instalacji przemysłowych oraz optymalizacji zakładów maszynowych
Profil
- Masz zamiłowanie do mechaniki i techniki.
- Jesteś elastyczny i potrafisz pracować samodzielnie oraz jesteś zorientowany na klienta.
- Koleżeńskość i wytrwałość

mechanik/technik

Obowiązki

- Będziesz odpowiedzialny za naprawę i konserwację maszyn produkcyjnych.
- Wykonujesz konserwację zapobiegawczą urządzeń mechanicznych (czyszczenie, smarowanie, regulacja, dokręcanie itp.).
- Ustalasz prewencyjne lub korekcyjne interwencje konserwacyjne w zależności od charakteru pracy (uruchomienie, zmiana produkcji itp.) lub historii konserwacji
- Wymiana lub naprawa uszkodzonych części i komponentów mechanicznych, testowanie i regulacja (koła zębate, łożyska, koła łańcuchowe itp.)
- Spawanie części i komponentów mechanicznych (spawanie łukowe, lutowanie itp.).

Wymagania

- Posiadasz gruntowną wiedzę z zakresu mechaniki i techniki.
- Znajomość hydrauliki będzie dodatkowym atutem.
- 2 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- Pracowitość, sumienność
- Prawo jazdy (kat. B)
- Mile widziany własny samochód
- Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu
- Posiadasz certyfikat VCA lub chcesz go uzyskać
- Lubisz dostarczać wysokiej jakości pracę, a nowe zlecenia traktujesz jako wyzwanie.

Oferujemy

- Belgijski kontrakt z możliwością stałego zatrudnienia po okresie przejściowym, bezpośrednio u klienta
- Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami obowiązującymi w Belgii w sektorze elektrycznym, wynagrodzenie od 15,79 do 20,00 euro brutto/h
- Możliwość pracy w nadgodzinach, płatne 150%
- Bony żywieniowe w wysokości 8 EUR za każdy przepracowany dzień od momentu dołączenia do naszego klienta na podstawie stałej umowy
- Min. 40 godzin tygodniowo
- Zapewnione zakwaterowanie: 75 euro za pokój jednoosobowy, 55 euro za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie). Domy znajdują się ok. 20-30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy
- Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień
- Dodatek za mobilność, jeśli jesteś w drodze (kilka euro za dzień)
- Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
- Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
- Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy

osoby zainteresowane i spełniające w.w wymagania prosimy o przeslanie uzupełnionego cv w języku polskim lub angielskim