Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Ekspol

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Ekspol to firma z 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej, drzwiowej i podłogowej. Obsługujemy klientów indywidualnych i inwestycyjnych. Jesteśmy firmą rozpoznawalną, cieszącą się doskonałą opinią i taką chcemy pozostać.

Szukamy do naszego zespołu Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta w dziale okiennym Oknoplast.

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta

  • negocjowanie i tworzenie zamówień

  • koordynowanie bieżących projektów

Wymagania

  • doświadczenie w branży okiennej

  • umiejetność czytania rys. technicznego

  • umiejetność komunikacji z klientem

  • punktualność/terminowość

  • umiejetność pracy w zespole

  • kreatywność

  • chęć zdobywania nowej wiedzy, rozwoju i poszerzanie swoich kwalifikacji

  • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach produktowych oraz targach branżowych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość programów: Microsoft Excel, Adobe Acrobat (mile widziana)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe (uzgodnione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)

  • szkolenia niezbędne do pracy na ww. stanowisku

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski 86-300 Grudziądz Chełmińska 117 B, NIP: 8761000331. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski 86-300 Grudziądz Chełmińska 117 B, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.