Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Serwisant urządzeń elektroenergetycznych

Elgór Hansen
  • Chorzów, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą projektującą oraz produkującą aparaturę elektryczną w tym kontenerowe stacje transformatorowe. Dostarczamy całościowe rozwiązania w zakresie zintegrowanych systemów zasilania, sterowania i wizualizacji dla obiektów przemysłowych. Oferujemy usługi projektowania i kontraktowej produkcji elektroniki. Prowadzimy pełną obsługę inwestycji w zakresie projektowania, produkcji, serwisu i remontu urządzeń.

Twój zakres obowiązków
• Realizacja prac serwisowych i przeglądów stacji transformatorowych
• Serwis urządzeń i instalacji elektroenergetycznej SN i nN
• Usuwanie i analiza bieżąca awarii i rozwiązywanie problemów technicznych na obiektach
• Pomiary, badania i uruchomienia urządzeń i układów elektroenergetycznych w zakresie sieci do 30 kV
• Raportowanie wykonywanych prac
• Rozliczanie dostawców materiałów i prac serwisowych
• Testowanie poprawności działania urządzeń
• Kontakt z klientem w zakresie serwisu i gwarancji

Nasze wymagania
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Uprawnienia SEP G1 - powyżej 1kV
• Umiejętność czytania dokumentów technicznych, schematów elektrycznych
• Doświadczenie w obsłudze łączników SN/nN
• Wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki, energetyka lub pokrewnym (średnie lub wyższe)
• Doświadczenie w obszarze eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych (min. 2 lata)
• Dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
• Kompetencje organizacyjne i komunikacyjne
• Płynna znajomość języka polskiego
• Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Mile widziane
• Doświadczenie w branży instalacji PV
• Doświadczenie na stanowisku serwisanta lub inżyniera serwisu

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie stałe + część ruchoma
• udział w dedykowanych szkoleniach technicznych
• system kafeteryjny (w tym karta MultiSport oraz pakiet medyczny)
• możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników
• ubezpieczenie grupowe
• pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

Wyślij dokumenty aplikacyjne (CV} na adres rekrutacja[at]elgorhansen.com podając w temacie korespondencji nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie do przesyłanych aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elgór + Hansen S.A., z siedzibą w Chorzowie, ul. Opolska 19 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”.

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy także o dołączenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elgór + Hansen S.A., z siedzibą w Chorzowie, ul. Opolska 19 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych”.

Klauzula informacyjna - dla kandydatów do pracy:
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (tzw. RODO), informujemy iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Elgór+Hansen Spółka Akcyjna, z siedzibą w Chorzowie, ul. Opolska 19, nr KRS: 0000061042, Regon:, NIP: 6460325617. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani/Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji procesu rekrutacji.
1. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod[at]famur.com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), w celu zawarcia i wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz prawnie uzasadnionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w związku z wymaganym czasem ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
3. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres do momentu przedawnienia roszczeń, nie dłużej niż 3 lata.
5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres kadry[at]elgorhansen.com . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
6. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
7. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.
8. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.