Projektant konstruktor odzieży z doświadczeniem

Drukarnia
  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Hurtownia tekstyliów, posiadająca własną drukarnię i szwalnię zatrudni osobę na stanowisko projektant-konstruktor odzieży.

Zadania:
- projektowanie odzieży oraz współtworzenie sezonowych kolekcji
- dobór materiałów i kolorów do kolekcji według potrzeb klientów
- modelowanie szablonów
- monitoring jakości wykonania projektu na całym etapie produkcyjnym
- aranżacja przestrzeni handlowej
- ścisła współpraca z działem produkcji i obsługi klienta

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy projektanta i konstruktora odzieży
- znajomość zasad kroju i szycia
- doskonałe zorientowanie w trendach modowych
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- wysoka elastyczność i umiejętność adaptowania się do dynamicznych warunków pracy
- sumienność, systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

- umowę o pracę
- stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
- pracę w kreatywnej atmosferze

Oferty wyłącznie drogą email.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)