Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Poprowadź swój sklep Inmedio Trendy - Warszawa, ul. Obrzeżna 1F - bez wkładu własnego!

  • Warszawa, mazowieckie

Franczyzobiorca

Umowa agencyjna

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Firma Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. działa ponad 20 lat na polskim rynku. W naszych sklepach oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak: prasa, książki, napoje, słodycze, papierosy, ale także żywność, pamiątki, zabawki, elektronikę, akcesoria podróżne i produkty drogeryjne. Nasze główne brandy dzielimy na sklepy prasowe: Inmedio, Relay oraz sklepy conveniencowe: Inmedio Trendy, 1Minute, Hubiz oraz wiele innych.

Dołącz do nas i poprowadź swój sklep Inmedio Trendy!

Lokalizacja: ul. Obrzeżna 1F,​ Warszawa

Firma Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. działa ponad 25 lat na polskim rynku. W naszych sklepach oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak: prasa, książki, napoje, słodycze, papierosy, ale także żywność, pamiątki, zabawki, elektronikę, akcesoria podróżne i produkty drogeryjne. Nasze główne brandy dzielimy na sklepy prasowe: Inmedio, Relay oraz sklepy conveniencowe: Inmedio Trendy, 1Minute, Hubiz oraz wiele innych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie i zarządzanie sklepem

  • Realizacja sprzedaży w sklepie

  • Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta

  • Budowanie i zarządzanie Zespołem

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/wa ją założyć
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu sklepu
  • Zależy Ci na długofalowej współpracy
  • Jesteś w stanie w pełni zaangażować się w prowadzenie sklepu
  • Potrafisz budować i zarządzać własnym Zespołem
  • Obsługa komputera i innych urządzeń mobilnych nie sprawia Ci problemu
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i rzetelną

Oferujemy

Gwarantujemy Ci, że:

  • Otrzymujesz od nas w pełni zatowarowany i wyposażony sklep - my płacimy za lokal i towar!
  • Podpiszesz umowę ajencyjną na czas nieokreślony
  • Płacimy zawsze na czas i masz gwarantowaną podstawę i wynagrodzenie prowizyjne
  • Nie musisz martwić się o umowy z dostawcami – my je podpisujemy
  • Przygotujemy Cię do roli osoby zarządzającej sklepem: odbędziesz profesjonalne szkolenia i praktykę w sklepie
  • Nie ma wkładu własnego (zabezpieczeniem umowy jest kaucja zwrotna)
  • Masz wsparcie po przejęciu sklepu – w pierwszych dniach współpracy nie jesteś sam/sama

To Ty decydujesz kogo zatrudnisz, możesz współpracować ze swoją rodziną i znajomymi!

  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Szkolenia, kursy, konferencje
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych
    Niniejszym informuję Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej.
    I. Administrator danych osobowych
    My, Lagardere Travel Retail sp. z o.o. oraz spółki wchodzące w oraz spółki wchodzące w skład  Grupy Lagardere Travel Retail (Inmedio Sp. z o.o., Inmedio Services Sp. z o.o., Lagardere Duty Free Sp. z o.o., Inflight Service Poland Sp. z o.o. EQUAL Services Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 174, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych.
    W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@lagardere-tr.pl, tel. 0048 22 572 32 99; lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt. I.
    II. Cele i podstawy przetwarzania
    W celu przeprowadzanie procesu rekrutacji pracownika/współpracownika, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych)
    III. Odbiorcy danych
    Odbiorcami Twoich danych są nasi partnerzy (spółki powiązane osobowo lub kapitałowo), firma wykonująca dla nas usługę IT, firma świadcząca dla nas usługę prawną i instytucje upoważnione z mocy prawa.
    IV. Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
    Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Polski/EU/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
    V. Okres przechowywania danych
    Twoje dane pozyskane w celu rekrutacji przechowujemy przez czas konkretnej rekrutacji – nie dłużej niż do daty jej zakończenia (jeżeli nie wyraziłeś zgody na dalsze przetwarzanie). Nie dłużej niż rok od momentu zebrania danych osobowych (jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie dłuższe niż dla potrzeb konkretnej rekrutacji, w szczególności dla potrzeb przyszłych rekrutacji).
    VI. Twoje prawa
    Przysługuje Ci:

    1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

    2. prawo do sprostowania (poprawienia) swoich danych;

    3. prawo do usunięcia - jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz żądać, abyśmy je usunęli;

    4. ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych;

    5. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych - w każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem;

    6. prawo do przenoszenia danych;

    7. prawo do wniesienia skargi o organu nadzorczego - jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    W celu wykonania swoich praw, w tym wycofania zgody, skieruj żądanie pod adres email: rodo@lagardere-tr.pl, zadzwoń pod numer telefonu: 0048 22 572 32 99 lub uzyskaj dostęp do strony zarządzania zgodami pod adresem https://partner-lagardere.elevato.net/pl/zarzadzanie-zgodami-dostep,ccma. Przed realizacją Twoich uprawnień będziemy musieli upewnić się, że Ty to Ty, czyli odpowiednio Cię zidentyfikować.
    VII. Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
    Podanie przez Ciebie danych jest:

    • dobrowolne

    Jeżeli nie podasz danych:

    • proces Twojej rekrutacji nie zostanie wdrożony.

  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 174 oraz spółki wchodzące w skład Grupy Lagardere Travel Retail (Inmedio Sp. z o.o., Inmedio Sp. z o.o., Lagardere Duty Free Sp. z o.o., Inflight Service Poland Sp. z o.o., EQUAL Services Sp. z o.o.), dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.