Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Human & Hunter Sp. Z O.O.

Brygadzista w odlewni aluminium [ko]

  • Częstochowa, śląskie

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Witaj nazywamy się Human&Hunter i jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (numer KRAZ 6664) która od 2008 roku wspiera pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych talentów, a kandydatów w znalezieniu idealnej pracy. Bierzemy za Ciebie odpowiedzialność, dając Ci legalne i bezpieczne zatrudnienie. W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować Twoje kwalifikacje do miejsca pracy. Nasze oddziały znajdują się w Katowicach, Częstochowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Lublinie a nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Współpracujemy również z firmami z Niemiec, gdzie delegujemy pracowników.

Dla nas Ty jesteś najważniejszy!

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Brygadzista odlewni aluminium.

Miejsce pracy: Kamienica Polska k. Częstochowy.

Zakres obowiązków

  • praca z maszynami uczestniczącymi w procesie produkcji, ustawianie parametrów na maszynach, kontrola ustawień oraz efektów pracy maszyn,
  • utrzymanie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie zapotrzebowania na surowce bądź inne, niezbędne elementy produkcji, współpraca z dostawcami towarów, surowców, usług itd.
  • Udział w projektach sprzedażowych w zakresie kontaktów z dostawcami i odbiorcami, realizacja powierzonych projektów oraz przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne i/lub średnie techniczne, preferowane związane z technologią odlewnictwa,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta;
  • stawkę uzależnioną od doświadczenia zawodowego,
  • premie uzależnione od wyników pracy odlewni,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Administratorem danych osobowych jest Human & Hunter Sp. Z O.O. 40-015 Katowice ul. Francuska 8, NIP: 9542706534. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Human & Hunter Sp. Z O.O. 40-015 Katowice ul. Francuska 8, NIP: 9542706534 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.