Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Jantar Sp. z o.o.

Konsultant sprzedażowo-techniczny technologii RFID

  • Bielsko-Biała, śląskie

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Firma Jantar Sp. z o.o.  świadczy usługi i dostarcza systemy informatyczne dla firm, w tym systemy sprzedaży i automatycznej identyfikacji. Oferujemy biznesowe rozwiązania IT dla handlu, logistyki, przemysłu oraz sektora publicznego. Wdrażamy rozwiązania dedykowane, lub tworzymy od podstaw systemy informatyczne dla biznesu.

Działamy według filozofii „technologia korzyści”, co w praktyce oznacza skuteczne rozwiązanie kwestii informatycznych, z jakim zgłasza się klient. My, jako doświadczeni gracze na rynku IT, dobieramy optymalizację usług, oprogramowania, czy sprzętu. Rozwiązanie musi spełniać oczekiwania i przełożyć się na realne korzyści oraz usprawnienie biznesu klienta.

Zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż konsultacyjna, budowanie długofalowych relacji, sprzedaż projektów do nowych i obecnych klientów firmy
  • Oferowanie rozwiązań z portfela marki Jwave Silesia RFID Hub dla Klientów z terenu całej Polski i stały rozwój oferty firmy
  • Prowadzenie prezentacji sprzedażowo-technicznych
  • Uczestnictwo w specjalistycznych targach branżowych
  • Prowadzenie procesu sprzedaży według założeń projektowych
  • Prowadzenie działań handlowych w systemie CRM
  • Realizacja planu sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży na poziomie decyzyjnych osób technicznych
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Umiejętność zdefiniowania potrzeb Klienta i zbudowanie rozwiązania
  • Umiejętność prowadzenia projektów zawierających sprzęt, oprogramowanie i usługi wdrożeniowe
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość technologii i rozwiązań automatycznej identyfikacji
  • Doświadczenie w sprzedaży projektów zawierających oprogramowanie, sprzęt oraz usługi wdrożeniowe
  • Znajomość branży produkcyjnej
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Miejsce parkingowe do dyspozycji
  • Benefity, w tym m.in. dofinansowanie pakietów zdrowotnych i sportowych
  • Szkolenia produktowo-sprzedażowe
  • Udział w bardzo ciekawych projektach
  • Administratorem danych osobowych jest: Jantar Sp.zo.o., ul.Piekarska 199, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372188329
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”