Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Operator pras krawędziowych CNC

  • Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Posiadasz doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych CNC, a oprócz tego doskonale odczytujesz rysunki techniczne? Co więcej jesteś otwarty do zdobywania nowych doświadczeń i chcesz się rozwijać jako operator maszyn CNC? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Firma produkująca elementy ze stali nierdzewnej poszukuje pracowników na stanowisko operatora pras krawędziowych. Jeśli zainteresowała Cię oferta - aplikuj już teraz. Nasz konsultant z chęcią się z Tobą skontaktuje!

Zakres obowiązków

  • obsługa pras krawędziowych CNC do gięcia stali

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy dotyczącej obsługi maszyn CNC
  • dobra kondycja fizyczna
  • wykształcenie wyższe techniczne, znajomość obsługi maszyn CNC do cięcia stali (np. lasery, plazmy, WJ, piły mechaniczne), znajomość CAD/CAM, uprawnienia UDT, znajomość technologii TRUMPF będą dodatkowym atutem w trakcie procesu rekrutacyjnego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach Klienta
  • pracę w systemie 2-zmianowym lub 3-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
  • premię produkcyjną oraz pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków)
  • pakiet szkoleń technicznych podnoszących kwalifikacje w zawodzie operatora CNC
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień (np. UDT)

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.