Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Katowice, śląskie

Ślusarz

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego Klienta - specjalisty w tworzeniu rozwiązań do spawania i cięcia poszukujemy pracownika na stanowisko ślusarza. Jeśli nie masz doświadczenia w tym zawodzie, ale chęci do nauki i rozwoju oraz nie boisz się ubrudzić, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków

  • wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego
  • konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń
  • montaż, serwisowanie elementów oraz systemów napowietrzania

Wymagania

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy lub suwnicę będą dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze 135, 111 oraz uprawnienia SEP G1, G2
  • otwartość do pracy zmianowej
  • otwartość na rozwój i nowe zadania
  • możliwe zatrudnienie osoby do przyuczenia, ale posiadane doświadczenie realnie wpłynie na Twoją pensję

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
  • pracę w systemie III-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Katowic
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma benefitowa)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.