Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Kosztorysant Budowlany

Specjaliści dla firm to projekt Illustro, który powstał z myślą o potrzebach naszych klientów w obszarze dostarczania wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników.

Rekrutujemy inżynierów, technologów, handlowców, informatyków, kadrę kierowniczą średniego i wyższego szczebla. Mamy doświadczenie w rekrutacji dla sektora produkcji, przemysłu ciężkiego i lekkiego, budownictwa, handlu, zaawansowanych technologii – automatyka i informatyka.

Posiadamy szeroką sieć kontaktów w różnych branżach, dzięki czemu nasze rekrutacje są skuteczne nawet dla bardzo rzadkich i wyspecjalizowanych stanowisk.

Działamy bardzo szeroko – prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski, a także na rynek Niemiecki.

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy, jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, cieszącej się bardzo dobrą renomą zarówno wśród inwestorów, jak również na rynku pracy, szukamy kandydata na stanowisko: Kosztorysant Budowlany.

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Zakres obowiązków

  • Kalkulacja i sporządzanie kosztorysów w obszarze budownictwa: przemysłowego, mieszkaniowego i kubaturowego

  • Wnikliwa weryfikacja przygotowanych kosztorysów pod kątem prawidłowości

  • Analiza dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu budowlanym - techniczne lub wyższe

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sporządzania kosztorysów budowlanych

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

  • Nowoczesne narzędzia pracy – wiemy jak ważne są komfortowe warunki pracy oraz sprzęt na którym pracujesz

  • Zależy nam, żebyś mógł poszerzać swoją wiedzę i umiejętności – dbamy o rozwój naszych pracowników, zapewniając wsparcie, dopasowane szkolenia i kursy. Ważne dla nas są rozwój osobisty i firmy, poprzez ciągłe doskonalenie i budowę renomy marki

  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę, a nie rywalizację

  • Administratorem danych osobowych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas 45-131 Opole Cygana 4, NIP: 7542973174. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    KRAZ: 6257
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ILLUSTRO Doradztwo S.C. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas 45-131 Opole Cygana 4, NIP: 7542973174 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.