Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Specjalista terapii uzależnień lub w trakcie certyfikacji

  • Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Terapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie woj. małopolskie zatrudni:

Specjalistę psychoterapii uzależnień
lub w trakcie procesu certyfikacji

Zakres obowiązków

  • rozpoznawanie potrzeb i problemów pacjentów
  • dobieranie form i metod pracy oraz realizacja programu z przydzielonymi pacjentami
  • prowadzenie psychoedukacji pacjentów w ramach mikrowykładów
  • prowadzenie terapii
  • dbanie o bezpieczeństwo pacjentów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe + certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień lub dokumenty potwierdzające certyfikację
  • dokumenty kwalifikacyjne potwierdzające umiejętności,
  • dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • bezpłatny parking
  • Administratorem danych osobowych jest WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY 34-120 Andrychów ul. Dąbrowskiego 19, NIP: 5512123091. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
    o ochronie danych).