Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Poznań, wielkopolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Kadrowa/ Kadrowy

Goldenstein Tax Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu świadczy usługi doradztwa gospodarczego, usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe. Świadczone usługi kierowane są do wszystkich podmiotów gospodarczych zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw, niezależnie od formy prawnej i rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Obecnie do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko Kadrowej/ Kadrowego

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie listy płac oraz naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń i innych należności ze stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych dla zatrudnionych pracowników
  • ustalanie i naliczanie świadczeń finansowanych z funduszu ubezpieczeń społecznych
  • dokonywanie potrąceń z tytułu zajęć komorniczych, należności, ubezpieczenia PZU, benefitów pracowniczych, zaliczek
  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych, rozliczeniowych oraz korygujących do ZUS, deklaracji PIT, deklaracji PFRON oraz sprawozdań do GUS
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja i rozliczanie czasu pracy, karty zasiłkowe, druki ZUS, ERP-7 etc.)
  • rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT 11, PIT 8AR, PIT 4R)
  • obsługa programu Płatnik oraz ZUS PUE
  • obsługa kontroli związanych z zagadnieniami płacowo — kadrowymi
  • ścisła współpraca z działem personalnym oraz działem księgowości

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Specjalisty ds. płac
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność obsługi systemów płacowych (Płatnik)
  • znajomości programu Comarch CDN Optima - mile widziana
  • zdolności analityczne
  • samodzielnego i dojrzałego podejścia do pracy
  • umiejętności dobrej organizacji pracy oraz właściwego doboru priorytetów
  • zaangażowania, własnej inicjatywy i samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w niepełnym/pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę pełną wyzwań i ciekawych projektów
  • benefity pracownicze
  • zróżnicowane zagadnienia tematyczne
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole
  • Informujemy, że Administratorem danych jest Goldenstein Tax Poland Sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Serbska 17/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Goldenstein Tax Poland Sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.