Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
STUDIO BUFFO SP Z O O

Nauczyciel Wokalistyki

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Muzyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Studio Piosenki „Metro”, to sieć szkół organizowana przez twórców musicalu „Metro”, właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie.

Studio Piosenki "Metro", to sieć szkół organizowanych przez twórców musicalu "Metro", właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie. W związku z rozwojem projektu poszukujemy: Nauczyciela Wokalistyki w Grudziądzu, który poprowadzi artystyczne zajęcia pozalekcyjne w SPM. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie wybranymi osobami.

Obowiązki

  • Talent Artystyczny oraz Pedagogiczny
  • Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie muzyczne lub
  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu wychowania muzycznego
  • Zaawansowanego doświadczenia zawodowego o profilu muzycznym i pedagogicznym
  • Umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy

  • Pracę z największymi ekspertami w branży
  • Dodatkową pracę niezależną od pracy etatowej
  • Zatrudnienie na zasadach umowy zlecenie
  • Udział w szkoleniach
  • Możliwość udziały w wydarzeniach kulturowych, konkursach, przedstawienia bądź koncertach

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STUDIO BUFFO SP Z O O 00-491 Warszawa Konopnickiej 6, NIP: 5260301623 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.