Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Serwisant usług teletechnicznych bez doświadczenia !

  • Długołęka, dolnośląskie pow. wrocławski

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Witaj, nazywam się HR Partner Monika Pszuk i jestem Twoim zaufanym specjalistą w dziedzinie human resources. Nasza siedziba mieści się w historycznym Toruniu, sercu województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy historię rekrutacji. Jesteśmy niewielkim zespołem, liczącym od 2 do 10 osób, ale nasza efektywność i profesjonalizm sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem biznesowym dla firm z całej Polski. Nasza działalność koncentruje się na łączeniu kandydatów z bezpośrednim zatrudnieniem w sprawdzonych przedsiębiorstwach. Rozumiemy, jak ważny jest każdy etap procesu rekrutacyjnego, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zarówno kandydaci, jak i pracodawcy byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Specjalizujemy się w rekrutacji dla różnorodnych sektorów, takich jak obsługa klienta, opieka zdrowotna, telekomunikacja, produkcja, a także branża meblarska. Nasze doświadczenie w tych obszarach pozwala nam na precyzyjne dopasowanie kandydatów do potrzeb pracodawców, co przekłada się na długotrwałe i owocne relacje biznesowe. W HR Partner wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb każdego klienta. Jesteśmy dumni, że dzięki naszej skuteczności zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które dziś nazywają nas swoim partnerem biznesowym. Nasza praca to nie tylko rekrutacja – to budowanie fundamentów dla przyszłych sukcesów zarówno przedsiębiorstw, jak i pracowników. Zapraszam do współpracy z HR Partner Monika Pszuk – razem stworzymy przyszłość, w której każdy znajdzie swoje miejsce.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264), która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podpisaną bezpośrednio z firmą naszego Klienta)
  • wynagrodzenie zasadnicze w okresie próbnym 3500-3700 brutto
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, dofinansowanie do wczasów i kolonii
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznym zespole serwisowym

Zadania:

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych
  • budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń
  • wykonywanie instalacji światłowodowych
  • usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych

Wymagania:

  • mile widziane osoby, które ukończyły liceum/technikum informatyczne lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności manualno-techniczne
  • motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj, wysyłając CV!