Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Doradca ds. Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Kontaktowanie się z przydzielonymi potencjalnymi Klientami zgodnie z terminami i procedurami Elab
  • Budowanie relacji z potencjalnymi Klientami oraz dobór odpowiedniej oferty (prowadzenie spotkań sprzedażowych, realizacja targetów sprzedażowych, współpraca z innymi działami organizacji – w tym marketingu i obsługi klienta)
  • Dokładne i rzetelne raportowanie danych w systemie CRM
  • Dokładne raportowanie wyników i prognoz sprzedażowych
  • Dynamiczne budowanie i zarządzanie pipelinem sprzedażowym w proaktywny i pozytywny sposób

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie sprzedaży w kanale B2C
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim
  • Can do attitude”, czyli optymizm i szukanie sposobów, a nie wymówek
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz pracy w zespole
  • Dokładność i skrupulatność
  • Swoboda w prowadzeniu prezentacji dla grupy uczniów i rodziców

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Umowę B2B, w tym atrakcyjny system prowizyjny
  • Dofinansowanie do Karty Sportowej, abyś mógł/a dbać o swoje zdrowie i kondycję
  • Dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej, byś mógł/a mieć pewność, że jesteś chroniony/a
  • Monitoring oraz częsty feedback i wsparcie doświadczonych osób z zespołu zarządzającego

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.