Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
  • Jarosławiec, zachodniopomorskie pow. sławieński

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

sanatorium uzdrowiskowe, rehabilitacja, wczasy https://www.panorama-morska.pl/

Wynagrodzenie brutto: 5 000- 7 000zł

Kelner

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi kelnerskiej
  • przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w poszczególnych punktach sprzedaży gastronomicznej
  • przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • utrzymanie czystości stanowiska pracy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane kursy kelnerskie, baristyczne i inne gastronomiczne
  • komunikatywność i orientacja na klienta
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:

  • praca zmianowa
  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

  • Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach