Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Likwidator szkód komunikacyjnych OC

  • Warszawa, mazowieckie

Likwidator

Umowa o pracę

Pełny etat

ISON Care to multi-specjalistyczna spółka świadcząca wysokiej jakości usługi z zakresu assistance, likwidacji szkód, call center i innych.

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa i rzetelna likwidacja szkód komunikacyjnych z OC
  • Zastosowanie wewnętrznych regulacji i uwarunkowań prawnych w przedstawianych opiniach i podejmowanych decyzjach
  • Analiza dokumentacji niezbędnej dla oceny roszczeń z tytułu szkody
  • Podejmowanie decyzji merytorycznych w sprawie zgłoszonych roszczeń
  • Udzielanie informacji klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych roszczeń
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w likwidacji szkód z OC
  • Umiejętność skrupulatnego prowadzenia dokumentacji i analizy danych
  • Dokładność i wnikliwość
  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość problematyki ubezpieczeniowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - nagradzamy wiedzę i doświadczenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
  • Zgrany zespół oraz wsparcie przełożonego
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISON Care Sp z o.o. 00-833 ISON Care Sp z o.o. ul. Sienna 73, NIP: 1132626599 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.