Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Kierownik robót sanitarnych

  • Lublin, lubelskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy nasz zespół o Kierownika Robót Sanitarnych odpowiedzialnego za inwestycje na terenie województwa lubelskiego.

Twoje obowiązki

  • nadzorowanie, przygotowanie obmiarów do wyceny ofert
  • przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej
  • egzekwowanie i monitorowanie terminowości dostaw materiałów na budowę oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną
  • sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej
  • sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie w zakresie instalacyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Inżynieria Środowiska
  • doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji budowlanych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość specyfiki robót budowlanych, prawa budowlanego i przepisów branżowych
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej
  • samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • stabilną pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w dużych i zróżnicowanych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną