Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

  • Słupno, mazowieckie pow. wołomiński

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych w powierzonym zakresie
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych zgodnie z planem
  • Analiza planu prewencji, celem zmniejszenia awaryjności maszyn.
  • Udział w przygotowaniu instrukcji (technologiczne, procesowe, stanowiskowe, eksploatacyjne)
  • Czynny udział w procesach inwestycyjnych
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu wraz z przyległym terenem
  • Nadzór nad pracą wykonawców zewnętrznych.
  • Raportowanie kluczowych informacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne – preferowane elektryczne.
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej.
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunki techniczne) oraz doboru części zamiennych.
  • Uprawienia SEP grupa 1 – Eksploatacja i dozór.
  • Doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi
  • Doświadczenie w pracy z maszynami sterowanymi numerycznie.
  • Znajomość zagadnień z dziedziny serwisowania i diagnostyki sterowników PLC.
  • Wykształcenie wyższe techniczne – automatyka i robotyka lub pokrewne
  • Znajomość środowiska i programowania układów PLC.
  • uprawnienia SEP (Grupa 2, grupa 3)
  • Znajomość wymogów systemu pozwoleń na pracę
  • Znajomość systemów: SAP, CMMS
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość obsługi instalacji w budynki (elektryka, klimatyzacja, wentylacja, inst. Ppoż, wod.-kan. Itp.)
  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAT DANIA Sp. z.o.o. 05-250 Słupno Aleja Jana Pawła II 26, NIP: 1251620344 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.